Výjimečné vlastnosti ozonu produkovaného přístroji TIENS

Ozon je nejsilnější dezinfikátor vyskytující se v přírodě. Jeho vysoká reaktivita štěpí organickou či anorganickou hmotu a tím ji čistí. Těchto schopností si všimli už i samotní výrobci, kteří nabízejí bezpečné a velmi účinné přístroje na výrobu ozonu. Dva takové přístroje nabízí i společnost TIENS a v tomto článku si je představíme.

Vznik ozonu
Ten pocit po bouřce, kdy se lépe dýchá a cítíme čistší vzduch, je právě zapříčiněn vyšší koncentrací ozonu. Když blesk dopadne na zemský povrch, vznikne vysoké elektrické napětí, které štěpí molekuly kyslíku (O2) a tyto jednoatomové molekuly se přidružují ke stavajícím dvoum (O2 + O1) – tak vzniká ozon (O3).
Ve vysokohorských oblastech zapřičiňuje vyšší míru ozonu sluneční UV záření. A díky tomuto záření vzniká ozon i v našich produktech TIENS DiCHO Univerzální ozonový čistič a TIENS Multifunkční čistič lednic.

Tiens DiCHO Univerzální ozonový čistič
Tiens DiCHO Univerzální ozonový čistič využívá pokročilé technologie, které produkují ozón bezpečně, spolehlivě, účinně a v řízených množstvích. Ozón je generován během průchodu vzduchového proudu (obsahujícího kyslík) úzkopásmovým ultrafialovým světlem – tehdy je kyslík převeden na ozón. Vše se to děje bezprostředně, v komoře ozónového generátoru.
V o zonovači se nic k výrobě ozonu nedoplňuje ani nevyměňuje. Od prvního spuštění přístroj produkuje ozon konstantně po dobu několika let. Stačí přístroj zapojit do elektrické zásuvky, zvolit požadovaný program a přístroj začne generovat ozon.

Přístroje

Tiens DiCHO Univerzální ozonový čistič

Hodnocení 5.00 z 5
9 499 

Tiens Multifunkční čistič lednic
Tento přístroj se skvěle hodí pro pohlcování různých pachů a bakterií obsažených nejen v lednici ale i v botnících, skříních a na toaletách. Současně  podporuje životnost a čerstvost v lednici uchovaných potravin.
I v tomto ozonovači se nemusí nic doplňovat a vyměňovat k produkci ozonu. Tento přístroj pohání vestavěná baterie, která vydrží na základě zvoleného pracovního režimu soustavně dodávat energii i více jak jeden měsíc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *