TIENS koncept zdraví

Doplňky stravy společnosti Tiens jsou založeny na principu tradiční čínské medicíny. Aby byl tento princip pro zákazníky co nejjednodušší, vytvořila společnost Tiens takzvaný “koncept zdraví”. Tímto konceptem je myšleno rozdělení doplňků stravy do tří kategorií: Očista, doplnění a posílení.

Pochopení zdravé vyváženosti
Tradiční čínský koncept zdraví je založený na holistickém přístupu a propojení fyzické, mentální a emocionální pohody, abychom mohli dosáhnout skutečně kvalitního života.

Doplňky stravy Tiens jsou vytvořeny tak, aby pomáhaly obnovit harmonickou rovnováhu v těle. Představují holistické chápání dlouhodobého celkového zdraví. Potravinové doplňky spolu se zdravou stravou, fyzickou aktivitou a pozitivním přístupem mohou výrazně ovlivnit tělesnou i duševní pohodu a kvalitu života. 

Očista

Z hlediska tradiční čínské medicíny je prvním krokem k dosažení rovnováhy očista. Moderní životní styl, znečištěné prostředí, stres a nevhodná strava způsobují, že se v našich tělech hromadí mnoho škodlivých látek. Pokud tyto toxiny nejsou včas odstraněny, mohou našim tělům i myslím škodit a urychlit stárnutí našich vnitřních orgánů.

Očistou je míněno odstranění toxinů ze zažívacího traktu, z krevního řečiště, plic, kůže a dalších orgánů, aby mohly řádně fungovat. 

Doplnění

Doplnění znamená dobře složenou výživu a podporu všem orgánům těla, aby mohly synergicky fungovat. Po očistné fázi se tedy doporučuje užívat potravinové doplňky k úpravě tělesných systémů. Pokud všechny orgány pracují správně a v souladu, bude tělo schopné ubránit se nemocem a předčasnému stárnutí. 

Posílení

Po očistě a doplnění se doporučuje tělu dodat doplňky stravy, které posílí imunitní systém a aktivizují jeho samoléčivé schopnosti.  

Vyvážení

V důsledku očisty, doplnění a posílení dosahuje lidské tělo vyvážení, reguluje jeho
řádné fungování a předchází mnoha zdravotním problémům. Doplňky stravy v
kombinaci se zdravou stravou, fyzickou aktivitou a pozitivním myšlením mohou
významně zlepšit kvalitu života. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *