TIENS Kordyceps 
Používám od podzimu do jara jednu tobolku denně a od té doby jsem fit. Když cítím příznaky přicházející nemoci (nyní již zcela vyjímečně…), zvýším dávkování na dvě denně a jsem ok. Společně s pestrým jídelníčkem bohatým na vitamíny doporučuji.

Lenka / Zákazník

TIENS Kordyceps 
Kordyceps jsem začal užívat na jaře tohoto roku, společně s pravidelnou konzumací ovoce. Chtěl jsem tímto krokem zkusit řešit problémy s nachlazením, které se objevovaly dlouhodobě minimálně jednou za čtvrt roku. Půl roku od této změny se zatím žádný náznak nachlazení neobjevil a to i přesto, že jsem užíval minimální doporučené dávkování . Budu rád, když tímto stylem udržím zdraví v dobré kondici i nadále.

Jiří Š. / Zákazník - Září 5, 2018

DiCHO Čistič kuchyní 
Malá spotřeba na velkou plochu úklidu, ekologický přípravek, výborná účinnost, stačí opravdu malé množství čističe a vytvoří bohatou pěnu, která opravdu dlouho vydrží. Koupelka se leskne a nemusím nic leštit 🙂 Cena odpovídá vysoké kvalitě, doporučuji!

Jana / Zákazník - Březen 11, 2018

TIENS Výživný vápníkový prášek 
Mám problémy s kostmi, proto pravidelně chodím na kontroly k lékaři. Po měsíční kúře Výživného vápníkového prášku (pouhé 3 balení) jsem měla pravidelnou kontrolu, kde mi ošetřující doktor řekl, že lepší výsledky kostí jsem zatím neměla. Navíc mi odebral prášky proti bolesti!
Zde tedy není žádný pochyb o jeho účincích. Jsem šťastná, doporučuji!

Helena S. / Zákazník - Leden 6, 2018

TIENS DiCHO Univerzální ozonový čistič
Ozonový přístroj používáme primárně pro čištění vody v našem zahradním bazénu. Bazén máme již 12 let, ale každý rok jsme bojovali s kvalitou jeho vody až jsme chtěli bazén zrušit. K čisté vodě jsme se vždy dopracovali až po velkém množství chemie a dlouhém filtrování.

Poslední 2 sezóny jsme začali čistit vodu tímto ozonovým přístrojem a konečně máme po starostech. Voda je kompletně bez chemického ošetření a filtrovat už tak často nemusíme. Investice do tohoto přístroje nám šetří jednak peníze za bazénovou chemii a elektrickou energii při filtrování, tak naše snažení k docílení průzračné vody. Ta je navíc šetrnější k naší pokožce. Bazén ozonujeme 2x za sezónu.

Nejnovější zkušenost máme čistě zdravotní. Manžel chytl plíseň na palci okolo nehtu i pod ním. Pravidelné ponoření nohy do ozónové vody způsobilo, že po pár týdnech plíseň odezněla a pod ní začal růst zdravý nehet.

Jednoznačně doporučuji!

Marta N. / Zákazník - Prosinec 16, 2017

TIENS Hydratační maska TS
Pro pleť jak miminko. Doporučuji!

Pavla / Zákazník - Prosinec 15, 2017

TIENS Výživný vápníkový prášek 
Tento produkt jsem brala, když jsem měla velké problémy se zády. Pila jsem ho cca půl roku, kdy jsem musela poctivě cvičit, abych se dala dohromady. Vápník jsem pila vždy ke snidáni, bylo to takové “kakavo”. Změnu jsem necítila jen v pohybu, ale celkově jsem si přišla soustředěnější na práci.

Pelclová N. / Zákazník - Říjen 18, 2017

TIENS Antilipidový čaj
Antilipidový čaj jsem pila pravidelně každé ráno a vždy mne příjemně nabudil a nastartoval můj den.

Pelclová N. / Zákazník - Říjen 18, 2017

TIENS Kordyceps 
S Kordycepsem mám zkušenost takovou, že kdykoliv na mě přišlo nachlazení, ať jen rýma, kašel nebo horečky, po okamžitém užívání Kordycepsu jsem se od druhého dne začal lepšit a po třetím, čtvrtém dnu jsem byl opět fit a zdráv. Naopak když jsem si cítil zdráv a začal Kordyceps užívat, začal se můj zdravotní stav maličko zhoršovat např. odkašlávání. Kordyceps dokáže v těle najít i menší záněty a zbavit se jich.

Tomáš Blažek / Zákazník - Říjen 18, 2017

TIENS DiCHO Univerzální ozonový čistič
Ozonový čistič od Tiens můžu vřele doporučit všem. Moje vlastní zkušenosti jsou takové, že jsme poprvé čistili jak vodu z vododního řádu, tak vodu studniční. Mezi oběma byl markantní rozdíl, ale po vyčištění byly obě vody takové lehčí, svěžejší. Za to u jídla např. paprika, hodně také u masa, byly rozdíly ještě markantnější. Zelenina šťavnatá a sladká jako byste si ji pěstovali vlastní silou. A z masa šla cítit krásná, svěží chuť i bez dalšího ochucování. Taky mám zkušenosti s čištěním zápachu a to konkrétně čištění hodně zakouřeného interiéru auta. Kde zápach úplně vymizel a vydrželo to více jak 14 dní. Bohužel, byly tím kouřem už zčernalé potahy a veškeré čalounění, které by se muselo sólo vyčistit aby byl účinek stálý. Za mě 100% účinek a můžu doporučit.

Tomáš B. / Zákazník - Říjen 11, 2017

TIENS Výživný vápníkový prášek 
První doplněk stravy, co se u mě doma objevil. Problémy s koleny, měkké chrupavky, kdy sem byla ráda, že se vůbec zvednu z postele. Vše zmizelo. Myslím, že je to výborná věc pro všechny věkové kategorie, což je trochu diskriminace nás dospělých…,proto taky 4 hvězdičky z 5. 🙂 … Dětský vápník mě osobně chutná více, nebo to je jen příjemná změna po pár měsících pití vápníku pro dospělé. Za mě bych doporučila hlavně dětem a starším lidem, protože vápník je pro naše tělo důležité a ruku na srdce ze stravy toho tolik taky nepřijmeme nedej bože kupovat ty z lékárny, kde je nula nula nic vápníku. Je to tedy doplněk, bez kterého se mé ráno neobejde, né jen že dobře chutná, ale na tu půl hodinu i zasytí.

Michaela Křivánková / Zákazník - Říjen 10, 2017

TIENS Zdravotní polštář 
Pokud hledáte vhodný dárek tak s tímto polštářem člověk neprohloupí. Je vhodný pro každého. Mému taťkovi se zlepšil spánek, probouzí se bez bolesti za krkem. To samé mi napsala kamarádka, se slovy „Je boží!!!“ A to mě potěšilo nejvíc, že i sebevětší kritik dokáže říct, „Ano, rozdíl opravdu ve spánku je a není to jen reklamní trik“, čeho se rodiče obávali nejvíce. Takže, pokud chcete investovat do kvalitního spánku, tak začněte právě tu.

Michaela Křivánková / Zákazník - Říjen 10, 2017

TIENS Antilipidový čaj
Upřímně a narovinu, ze začátku sem si s čajem moc nerozuměla, ale postupně sme si na sebe zvykli. Každodenní pití je sice občas trochu otrava a ta chuť né každému sedne, sama sem příkladem, ale nemůžu říct ani popel pro jeho účinky. Rodičům se upravil tlak a mě pomáhá na močové cesty snad více jak brusinky. Jen je opravdu lepší pít dopoledne jak se doporučuje.

Michaela Křivánková / Zákazník - Říjen 9, 2017

AiRiZ Denní hygienické vložky s měkkou bavlnou, aktivním kyslíkem a negativními ionty
Jednoznačně bych chtěla doporučit všem tyhle vložky, kdo alespoň trochu trpí na ledviny a záněty močového měchýře jako já. Je to něco, bez čeho se v těchto dnech rozhodně neobejdu. Dříve jsem na to brala antibiotika, ale jelikož se můj problém stal chronickým, brát antibiotika každý druhý týden taky nepřipadalo v úvahu. A pak jsem našla tuhle skvělou záchranu, která mi v těchto dnech opravdu velice pomáhá.

Kristyna Duspivova / Zákazník - Říjen 7, 2017

TIENS Spirulina 
Já osobně používám na doplnění živin, jelikož obsahuje spoustu minerálů a vitamínů. Super pro lidi, kteří jsou v zápřahu a občas zapomenou na ovoce a zeleninu ve svým jídelníčku.

Kristyna Duspivova / Zákazník - Říjen 7, 2017

SPAKARE Hydratační tělový balzám s konopným olejem a bambuckým máslem
Pro mě nejlepší krém. Nikdy jsem krémy nijak extra nepoužívala a když, tak takový ty převoněný, většinou ovocný krémy, který vlastně byly naprosto k ničemu, jenom krásně voněly. No a jelikož jsem postupem času začala mít celkem dost citlivou pleť, zkusila jsem tento a stal se pro mě velice oblíbeným. Skvěle hydratuje pokožku a díky obsahu bambuckého másla a měsíčku lékařského má i na pokožku dobrý vliv. Za mě skvělý, hlavně pro někoho, kdo je citlivý na kůži. Mimochodem, taky pomáhá s různými ekzémy a problematické pokožce.

Kristyna Duspivova / Zákazník - Říjen 7, 2017

TIENS Kordyceps 
Pro mě naprostá jednička, tomuhle produktu dávám 10 bodů z 5. Beru každý den. Nejlepší prevence proti onemocnění. Nejlepší přírodní antibiotikum, pro lidi, kteří už jsou vážně otrávení a unavení z chemických výrobků. Nejlepší na posílení imunity. Dva roky jsem bez nemoci. A za to dávám opravdu velkou zásluhu tomuto produktu.

Kristyna Duspivova / Zákazník - Říjen 7, 2017