Proč produkty Tiens tolik pomáhají lidem?

Znáte to – v dnešní době je v obchodech i na internetu na výběr z tolika doplňků stravy, že není těžké se v tomto nepřeberném množství ztratit. Následně vyvstává otázka: Komu tedy věřit? Proto se v tomto článku podíváme na to, v čem jsou produkty Tiens tak výjimečné a proč se dá v současnosti tato společnost považovat za biotechnologickou společnost.

Doplňky stravy
Na doplňky stravy od společnosti Tiens nedám dopustit. Vyřešil jsem si tím jak svůj zdravotní problém, tak mám nespočet pozitivních recenzí od přátel i klientů. Některé z nich můžete najít na těchto stránkách. V čem jsou tedy doplňky Tiens tak výjimečné?

První důvod – odkaz Tradiční čínské medicíny
Doplňky stravy společnosti Tiens jsou založeny na principech Tradiční čínské medicíny (dále jen TČM). Není tajemstvím, že společnost Tiens má svůj původ právě v Číně, odkud tento medicínský směr pochází. TČM je založena na přírodních prostředcích, bylinách (fytoterapie). Jelikož i vývoj člověka probíhal v přírodě je zcela přirozené, že produkty na přírodní bázi přijme lidské tělo nejlépe.

Druhý důvod – fungování na mezibuněčné úrovni
Jestliže jsme zdárně prošli výukou biologie, víme, že se lidské tělo skládá z buněk. Konkrétně jich každý máme 50 až 75 bilionu. Na nich závisí celkové zdraví člověka. Toto je naprosto klíčové. Proto společnost Tiens neustále inovuje své produkty tak, aby byly pro naše buňky snadno vstřebatelné. Pokud jsou živiny v doplňcích stravy obsaženy v takové formě, že se dokáží dostat do každé buňky, bude to mít rapidní vliv na naše zdraví.

Tiens jako biotechnologická společnost
Společnost Tiens vyrostla na doplňcích stravy, což je i nyní její hlavní pilíř. Tyto doplňky stravy mají celosvětové uznání, kterých využívá více jak 40 milionů rodin. V současné době se Tiens stále více zaměřuje na biotechnologie. To je obor, ve kterém se odehrávají největší inovace v součastnosti.

Jsem velmi potěšen, že se tomuto oboru věnuje i společnost Tiens a můžeme vám tyto nejmodernější technologie nabídnout již dnes. Jako příklad mohu uvést Tiens Pohár zdraví Hyper-H, který díky vodíku dokáže proniknout do všech buněk v našem těle a tam funguje jako nejsilnější antioxidant.
Dále bych zmínil Tiens Zdravotní matraci. Ta má patentovanou technologii “Energy stars”, které produkují potřebný magnetismus a infračervené záření. To opět napomáhá správnému fungování a okysličení buněk.

  • Aleš Macura napsala:

   Alergie je problém zátěže ve střevech a oslabená imunita. Velká toxická zátěž – buď špatná strava nebo i chemické léky. Je nutné zaměřit se na dlouhodobou očistu.

   Akné tedy kůže je také informace o zátěži ve střevech – čím jsou více střeva zatížena tím horší je projev na kůži. Kolik let je vnučce? Jestli ji je do 13 let tak dětský komínek – kalcium, spirulinu, zinek a fos sirup. Fos sirup první měsíc 1 sáček do oběda. Kordyceps když budou odcházet hleny a bude to vypadat, že je nemocná. Pokud je starší, tak klasicky dopoledne fos 1 sáček a na noc 3 chitosany. Kalcium 1 sáček ráno a 3 kordycepsy alespoň po dobu 3-4 měsíců.

   Více informací Vám napíšu do e-mailu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *