Přes Lipno až na Modravu – skvělý odpočinek nejen v přírodě

Protože nás aktivní odpočinek v přírodě vždy nakopne k vyšším výkonům v práci, vyrazili jsme v září směr Šumava. Rádi se s vámi nyní podělíme o naše postřehy a tipy k navštívení.

První víkend v září jsme vzhledem k nepřízni počasí museli upravit – náš původní plán byl navštívení Černého a Čertova jezera.

První den jsme cestou k cíli navštívili České Budějovice, kde se konala krásná akce “Město lidem – lidé městu.” Pokud chcete potkat spoustu příjemných lidí, které baví jejich práce a ochutnat spoustu skvělého jídla a vidět produkty, které vytvořili, navštivte příští ročník této skvělé akce. 

Poté co jsme pokračovali v naší cestě, jsme navštívili turisty vždy obklopený, ale skvostný Český
Krumlov.

Druhý den jsem vzhledem k deštivému počasí objížděli především památky a zajímavá místa podél
Vltavy, počínaje Frymburkem, kde jezdí jeden z přívozů.

Dále jsme pokračovali do Lipna nad Vltavou, které je velice moderní a nabízí nespočet možností k vyžití. Za návštěvu stojí také Vyšší Brod a především Rožmberk nad Vltavou, kde je krásný státní hrad.

Poslední den jsme cestou z Lipna na Modravu navštívili Lenoru, kde je ceněný historický most.
Pokračovali jsme na Kvildu, odkud se dá vypravit k prameni Vltavy. Dále jsou zde možnosti především pro zimní sporty a pro méně aktivní část návštěvníků stojí za zmínku místní pivovar.

Jako poslední místo jsme navštívili Modravu, kde jsou krásné budovy, kvalitní restaurace, výborný
pivovar Lyer a především nádherná příroda a božský klid a pohoda. Vřele doporučujeme udělat si výlet podél Roklanského potoka a místními lesy.

Závěrem můžeme říci, že je v Česku opravdu hodně krásných míst, kam se vyplatí vyrazit za odpočinkem. Pro nás to znamenalo únik od rutinních povinností a utříbení myšlenek, které nás povedou k nastavení vnitřních procesů, zlepšení komunikace a vývoje týmu, které se pozitivně projeví všem zákazníkům a návštěvníkům našeho webu v rychlosti zpracování objednávek i zkvalitnění a četnosti nových příspěvků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *