Od července 2013 se zabývám celostní nebo chcete-li tradiční čínskou medicínou (TČM). Tato fylozofie se zcela protla s mojí představou o zdravém životním stylu. Za více než 4 roky jsem pomohl mnoha lidem, kteří si už nevěděli rady se svým zdravotním stavem. Jejich pozitivní zpětná vazba je můj hnací motor. I když mé přesvědčení je, že je lepší nemocem předcházet, než je léčit, jsou to přesně ty momenty, které mě motivují v šíření této fylozofie stále většímu okolí.

Můj dlouholetý známý se mi v dubnu 2017 svěřil s plánem internetového projektu. Nicméně nevěděl v jakém odvětví. Věděl ale, že se dlouhodobě zabývám TČM a nabídl mi spolupráci. Po prvotní skepsi jsem si nechal vše projít hlavou a nyní jsem nadšen, že vás můžeme přivítat na našich stránkách, na kterých se vám budeme snažit přiblížit východní přístup ke zdraví.

V našem e-shopu najdete pouze produkty společnosti Tiens, se kterými máme pozitivní zkušenost a máme je vyzkoušeny jak na sobě, tak na našich známých a klientech. Právě silné přesvědčení a zkušenosti s těmito produkty byly důvodem k založení těchto stránek.

Aleš Macura

Aleš Macura
Zakladatel - jednatel


 

Jiří Šimek
zakladatel - správce webu