Jsme tu s vámi již 1 rok. Díky vám!

1. listopadu 2018 to byl přesně 1 rok od spuštění stránek tipro.cz. Je to náš první internetový projekt, na kterém spolupracujeme ve velmi úzké skupině lidí. Naší snahou je dostat kvalitní obsah a užitečné informace v oblasti komplexní péče o zdraví alternativní formou.

Za tento uplynulý rok jsme se mnohé naučili. Byla to zkouška, jestli to má skutečně smysl a jestli obstojíme. Dokázali jsme si, že dobře odvedou prací a postupnými kroky si získáváme důvěru našich klientů, kteří se na nás postupně obrací nejen s dotazy na konkrétní zdravotní problémy, ale posílají nám i tipy, jak naše stránky dále vylepšit.

Jaké jsou vyhlídky na další rok?
Jsme nesmírně potěšeni dalším směřováním stránek tipro.cz. Naši snahu vytvořit zajímavý koncept přilákal lidi, kteří se pohybují v propagaci a on-line marketingu. Pomáhají nám prosadit se ve vysoce konkurenčním prostředí zdravého životního stylu. Každým dnem budeme více a více na očích ve světě zdraví.

Momentálně hledáme další cesty, jak ještě lépe přiblížit fungování TIENS produktů pro návštěvníky našeho webu.

Hlavní díky patří vám
To vše by se nestalo realitou, pokud byste nebyli vy – zákazníci. Právě vy jste motivací nadále zlepšovat náš přístup k vám. Každým vaším zájmem, dotazem a objednávkou posunujeme tipro.cz k větší uživatelské spokojenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *