Energetické náramky TIENS – recenze a zkušenosti

Recenze
Krásné na pohled, výjimečné svými účinky. Tento náramek jsem si velice oblíbil stejně jako má rodina i zákazníci. Tomu vděčí zejména pro svou eleganci a přínosu pro celkový stav organismu. Jaké účinky a proč je magnet pro člověka tak důležitý se dozvíte v popisku produktu přímo v našem e-shopu.

Společnost Tiens nabízí celkem 4 druhy náramků:

Pro ženy jsou k dispozici: 

“Magicky bílá” s délkou 185 mm
“Zářivě zlatá” s délkou 179 mm

Pro muže jsou k dispozici:

“Křišťálově černá” s délkou 209 mm
“Elegantní černá” s délkou 194 mm

Každý náramek obsahuje 6 – 12 magnetů podle zvoleného typu. Magnet je obsažený v každém jeho dílku. Pokud se vám zalíbí konkrétní model a po změření obvodu svého zápěstní zjistíte, že bude velký, není problém. Náramek jde o jednotlivé dílky zkrátit na vámi požadovou délku.

Náramky jsou prodávány v kulatých plechových krabičkách, které jsou velice krásné na pohled. Ve víčku každého balení je vyražené (vystouplé) logo Tiens.

Zkušenosti
Na trhu už bylo mnoho produktů, které se tvářily jako energetické nebo magnetické náramky. Nicméně nakonec se ukázalo, že jejich účinky byly velmi malé nebo žádné. Společnost Tiens si velmi zakládá na kvalitě svých produktů. Díky tomu zde mohu uvést pár pozitivních příkladů z reálného používání těchto náramků.
První se týká přímo mě. Když jsem si náramek poprvé připnul na své zápěstí, po několika minutách jsem cítil jisté tlaky v hlavě. Úplně stejné tlaky jsem cítil, když jsem si poprvé lehl na Tiens Zdravotní polštář. I ten v sobě obsahuje magnety.

Produkty Tiens jsou výjimečné tím, že vám ukáží, ve které části těla se vyskytuje nějaký problém.

Druhý příklad mám od svého zákazníka. Ten mi již několikrát před tím říkal, že ho píchá v lýtku. Když se rozhodl pro koupi tohoto náramku, tak ho po pár dnech píchlo v daném lýtku tak, že skoro nemohl na danou nohu došlápnout. Po ustálení se již bolest do této doby neobjevila. U tohoto případu byl tedy nějaký problém v lýtku.
Závěrem bych chtěl dodat, že každé tělo je jinak citlivé a né všichni, kteří si tento náramek zakoupí, nějaké pocity ucítí. To ale neznamená, že nebudou mít pozitivní vliv na vaše zdraví.

2 199 3 099 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *