Chřipka a doplňky stravy? Proč ne.

Proč bychom měli sáhnout po doplňcích stravy? Není to zbytečné vyhazování peněz? Mají takovou sílu, že mě dokáží spolehlivě dostat z mého špatného zdravotního stavu? Nemohu mluvit za ostatní společnosti vyrábějící doplňky stravy, ale od doby, kdy jsem vyzkoušel produkty firmy Tiens, mám na tyto otázky odpověď.

Antilipidový čaj 

Doplňky stravy

TIENS Antilipidový čaj

Hodnocení 4.00 z 5
499 

Antilipidový čaj je jeden ze základních produktů doplňků stravy společnosti Tiens. Nejen, že dodává potřebné tekutiny po dobu celého dne, navíc nás zahřeje, rozproudí krevní systém a prokrví studené končetiny. Odstraňuje těžké kovy z měkkých ale i tvrdých(!) tkání. Navíc znásobuje účinky všech dalších produktů.

Cordyceps

Doplňky stravy

TIENS Kordyceps

Hodnocení 5.00 z 5
1 299 

V Číně se mu přezdívá “poklad Číny”. A já už teď vím, proč. Když se necítím ve své kůži a něco na mě leze, začnu brát ve větších dávkách Cordyceps. Všichni ten pocit známe – kvůli chřipce jsme oslabení a omezuje nás v tradičních činnostech. To ale neplatí, když sáhnete po Cordycepsu. Dodává tělu potřebnou energii a i když víte, že nejste zcela fit, můžete i nadále dělat to, na co jste zvyklí. Právě v těchto okamžicích jsem poznal sílu Cordycepsu.

Tuto zkušenost mají i mí klienti, o čemž se můžete přesvědčit v popisku tohoto produktu v našem e-shopu v sekci “Hodnocení”.

Propolis

Doplňky stravy

TIENS Propolis

699 

Včely jsou úžasný živý organismus. Jejich produkty člověk využívá po staletí.
Mateří kašička, med, propolis – to vše má blahodárný vliv na naši imunitu. Tobolky
Tiens Propolisu se žvýkají, takže mají mimo jiné protizánětlivý účinek v ústní dutině
a krku. Nebyla by to společnost Tiens, aby se nesnažila vyrobit produkt co
nejúčinější, takže samotný včelí propolis doplňuje bylina Řepík lékařský.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *